Poloha a dosažitelnost

Radvánovice se nachází mezi Turnovem a Jičínem. 7km od Turnova v srdci Českého ráje. Vlaková zastávka - Hrubá Skála. Autobusová zastávka - Radvánovice.Odtud pěšky cca 10-15 min.

  Vybavení a služby

V objektu celého areálu jsou k dispozici vlastní kuchyň. kouty. Venkovní sprcha.Pro děti strážce skal trpaslíček Ferdík a strážce vody vodníček. Ubytování pro 2- 20 osob.SKALNÍ I. - 12 lůžek, 3x 4 lůžka, WC 2x, 1 vana, 1 sprcha, 2x TV, 2x stůl,el.multifunkční sporák se sklokeramickou deskou, kamna akumulační i na tuhá paliva, lednice, mrazák, nádobí, rychlovarná konev, konev na filtr. kávu, mikrovlnná trouba. Venku osvětlení skal,3 zahradní krytá posezení, úschovna kol, ohniště,pískoviště, skalní chodby, les a potok přímo u chalupy. Pohádkově romantické prostředí.Možnost grilování ve venkovních krbech.DŘEVO A UHLÍ NEJSOU V CENĚ POBYTU.Pro 20 osob je k dispozici 7 místností ke spaní. Ve SKALNÍ II. - 6 lůžek menší pokoje, 2x2 lůžka a 1x2 lůžka, WC, sprcha u objektu,kuchyň. kout, jídelní kout, TV, krbová kamna, lednice. Ve SKALNÍ III. jedna místnost s 1x dvoulůžkem, kuchyň kout s lednicí, skříň, rychlovarná konev, dvouvařič, přenosný prádelní sušák. WC a sprcha u objektu.Pro 6 osob 1x WC s koupelnou. Venku se nachází velký a střední kamenný krb, 3 krytá posezení, ohniště, houpačky, úschovna kol/lyží,basketbalový koš , všude na pozemku jsou pískovcové skalní útvary, které utvářejí romantickou atmosféru. V areálu je možnost parkování aut na oploceném pozemku. Celkem pro 20 osob 4 koupelny/ 3x WC/.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

  Rekreace a služby v okolí

Turistické stezky, rybaření - rybník 200m od chalupy ve skalách,4 restaurace,cukrárna, pizzerie, bowling Sedmihorky, cyklobusy, jízda na koni v blízkosti -Hnanice, koupání - koupaliště i rybníky, tenisové kurty v okolí. Možnost horolezectví, houbaření.Vyhlídkové lety balónem. V obci se nalézá areál Šťastná země, který poskytuje zábavu dětem i dospělým - např. Rajčatová bitva, Slavnosti slámy,obří vzduchové trampolíny - více na www.stastnazeme.cz V obci jsou potraviny - minimarket+ LIDL, PENNY Market u Turnova. Směr Rovensko p.Troskami- daňčí obora, obrácené rebelantské zvony. Muzeum panenek v Troskovicích.IQ park v LIBERCI, zde i ZOO/bílí tygři/ a botanická zahrada. Safari ve Dvoře Králové . Bozkovské dolomitové jeskyně,Staré Hrady. Nad chalupou výhled na hrad Trosky.

Zpět


TOPlist
  Skalní chalupa I., II.a III. Radvánovice
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Skalní chalupa I., II.a III.
Ceník ubytování a stravování