Ubytování

Zimní sezona - ceny:
Provoz duben- září
víkendové pobyty 300,- Kč 1 os. /noc pro plnou kapacitu dle typu objektu u I. 12 osob, u II. 6 osob, u III.2 osoby. Nebo týdenní zlevněné pobyty 250,-Kč os. /noc pro plnou kapacitu dle typu objektu u I. 12 osob, u II. 6 osob, u III. 2 osoby.

Letní sezona - ceny:
V červenci a srpnu: 250,- Kč/osoba/noc vč. dětí-pobyty v létě- od SO. do SO. pro 12, 6, 2 osoby dle SKALNÍ I., II. a III. Dále se hradí spotřebovaná energie , vratná kauce ,poplatky obci.U pobytů na 2 až6 nocí 300,- Kč os./ noc.Hradí se plná kapacita objektu/ i neobsazená lůžka/.

Období mimo sezónu - ceny:
Možnost víkendů - min. 2 noci ... 300,- Kč/osoba/noc vč. dětí.
Dále se hradí spotřebovaná energie, vratná kauce, poplatky obci 15,-Kč os./noc.U závazné rezervace prosíme volejte na uvedená čísla,poté se odesílá přihláška k ubytování. Záloha : polovina z ceny ubytování je splatná do 14 dnů od data odeslání přihlášky k ubytování.

Slevy:
ZDARMA- parkování na pozemku, houpačky, míč, soft tenis,úschovna kol,koš na basket.

Další informace:
WWW.sedmihorskeleto.cz a www.stastnazeme.cz - aktuální program na těchto stránkách.
indiánské teepee tábořiště ve Šťastné zemi


  Stravování

Stravování- buď vlastní kuchyňky, nebo možnost stravování v nedaleké restauraci U Marušky /česká i italská kuchyně,pivo SKALÁK, pizza,dále restaurace Zavadilka /jídla do 100,-Kč/, restaurant bowling Sedmihorky,Even,nová cukrárna + minimarkety potravin a u Turnova Lidl, Penny.Nákupní centra v Liberci, Jičíně.

Zpět


TOPlist
  Skalní chalupa I., II.a III. Radvánovice
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Skalní chalupa I., II.a III.
Poloha, Služby, Okolí